Název

Popis

Z pátka (25.6.) na sobotu (26.6.2021) proběhla Noc sokoloven. V pátek před 17 hodinou sice začalo krápat, ale naštěstí brzo přestalo a pak bylo už jen hezky. Tak se nám podařilo splnit všechny body programu. Lukáš s Terezkou opékali na grilu buřty, či to, co si kdo přinesl. Gymnastky, za účasti plno rodičů, předváděly lidské pyramidy. Zároveň další cvičitelky a cvičitelé připravili netradiční sportovní náčiní, které bylo plně využito jak dětmi, tak jejich rodiči. U grilu jsme připravili plno židlí, které využila především naše Věrná garda ke svému setkání. Přišli i již necvičící členové. Před osmou večerní jsme vše venku uklidili a přesunuli se jen s dětmi do tělocvičny a připravili trampolínu, hrazdu, tyče airetrack a bonbónek na dortu Petr se závěsnými šálami. To je opravdu úžasná atrakce, která baví nejen děti. Samozřejmě nesměl chybět odpočinkový koutek s psychomotorickými hrami.
Ve 22:30 jsme ukončili cvičení na nářadí a připravili jsme si nocování. Některé děti usínaly hned a jiné si ještě zahrály společenské hry. Na závěr večera Any četla pohádku na dobrou noc, a kolem půl noci již většina dětí spala.
V sobotu ráno se děti začaly probouzet před osmou hodinou. Cvičitelky a cvičitelé jim připravili opravdu opulentní snídani. Anička, Mariana a dvě maminky napekly, Sandra přinesla čerstvou zeleninu a marmeládu ze své zahrádky, Milan připravil pomazánku a přivezl čerstvé pečivo. Od devíti do jedenácti dopoledne děti, které ještě měli sílu, což jich byla většina, řádili na nářadí. Před tím, než si děti rodiče odvedli, jsme uklidili všechno nářadí, poskládali stánek, děti snědly, co se do nich ještě vešlo. . .
Myslím, že letošní Noc sokoloven se opravdu podařila. Jak děti, tak i my cvičitelé jsme si ji opravdu hodně užili!

Období

• 192 fotek
  • 1 se líbí

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat